HOME

NEWS

DRT RACING V ASSENU

DRT racing team se pro druhý závod Mistrovství světa dohodl na účasti v kategorii Superbike s Tóth racing teamem. A to z důvodu, že nedošlo ke splnění podmínek plnění smlouvy ze strany jezdce, Miroslava Popova. DRT racing team byl proto donucen ukončit s tímto jezdcem spolupráci a rychle vyřešit náhle vzniklou situaci. To se naštěstí porařilo a tým se dohodl na spolupráci s maďarským teamem Tóth racing, v kategorii Superbike. Jezdcem tohoto podniku v Assenu se stal polský závodník Pawel Szkopek, který již v této kategorii několikrát závodil a má v ní bohaté zkušenosti. Motocykl zůstává stále yamaha R1 ve specifikaci Superbike. Po dnešních dvou trénicích se Pawel umístil na 14.místě se ztrátou 3,893s, což za celý team hodnotím velmi pozitivně.

 Viktor Dušek (majitel týmu)

Jsem velmi zklamaný, že Míra nedodržel naše podmínky a nebyl schopný i přes moji velkorysost, splnit jedinou svojí povinnost vůči teamu. Já, jako majitel teamu, jsem si nemohl dovolit nadále více ohrožovat celý tento projekt a byl jsem donucen spolupráci s Mirkem ukončit, a to bohužel pouhý den před odjezdem do Assenu. Naopak jsem velmi potěšený, že jsme se dohodli na spolupráci s Pawlem Szkopkem, protože Pawel je velice zkušený jezdec, který má bohaté zkušenostu v této kategorii. Myslím, že to i dnes velmi dobře dokozoval svým 14. místem po prvním tréninku. Jeho ztráta na prvního byla 3,893s, což je pro mě dobrý začátek.

S přátelským pozdravem


QUICK
navigation

related news
& galleries

5. 5. 2016

NEWS

DRT RACING V ITALSKÉ IMOLE

Další letošní závod se konal na italském okruhu v Imole. Pro DRT racing team to znamenalo dva volné tréninky v pátek, poté kvalifikaci v sobotu a v neděli závod.

27. 4. 2016

NEWS

DRT RACING MÁ NOVÉHO JEZDCE

DRT racing team se po závodě v holandském Assenu a dlouhých jednáních nakonec dohodl na účasti nového jezdce v týmu DRT racing.